Skip links

BALTIC TECH PARK dalyvavo Europos Gynybos Agentūros informacinėje dienoje

BALTIC TECH PARK šių metų balandžio 11 d. dalyvavo Europos Gynybos tyrimų informacinėje dienoje 2019 ir tarpininkavimo renginyje Briuselyje (Defence Research InfoDay 2019 and Brokerage event in Brussels)

BALTIC TECH PARK valdybos pirmininkas Romualdas Petraičio dalyvavo Europos Gynybos tyrimų informacinėje dienoje 2019 ir tarpininkavimo renginyje Briuselyje. Renginyje kaip KITC koordinatorius atstovavo ir pristatė Lietuvos karinių jūrinių inovatyvių technologijų centrą KITC. R. Petraitis renginyje susipažino su Europos Gynybos Agentūros paskelbtomis naujausiomis karinių tyrimų programomis, susitiko su galimais ir potencialiais partneriais, kad ateityje galėtų bendradarbiauti įgyvendinant PADR ir kitus ES gynybos ir saugumo projektus.

R. Petraitis susitiko su Norvegijos Gynybos ministerijos mokslinių tyrimų vadovu Erlend Oeby Hoff, Prancūzijos Pole Mer Bretagne Atlantique laivybos saugumo ir gynybos projektų vadovu Stephane Charron, Prancūzijos kompanijos NAVAL GROUP Europos mokslinių tyrimų vadove Vanessa Couvin, Vokietijos, Ispanijos ir Vengrijos kompanijų veikiančių ir dirbančių karinėje pramonėje atstovais. Susitikimuose buvo susitarta dėl bendradarbiavimo ir dalyvavimo Europos Gynybos Agentūros paskelbtuose PADR ir kituose ES projektuose.

Return to top of page